Choď na obsah Choď na menu
 


Ashley Tisdale, speváčka a herečka známa ako hviezda v trháku High School Musical, bude verzia zbrusu-nového singlu It’s Alright, It’s Ok - do Top 40 [radio] a do všetkých rozhlasových a digitálnych od 14. apríla.

Sprievodné video bude ,,premiéra'' na MySpace - 21. apríla za funkcie pomoci z týchto veľkých online partnermi ako AOL Music a Yahoo! Hudba. MTV.com bude exkluzívne premiéra "vytváranie videá" zábery týždeň jednotnej uvolňující.

 

Tu klik na novú promo.

AshleyTisdale.com práve odhalil niektoré úžasné fotky, zatiaľ čo Ashley bola v Európe podporovaním jej pripravované album "Guilty Pleasure". Úžasný a vtipný z Ashley a jej Warner Bros Záznamy posádky. (A vraj môžeme očakávať nové Photoshoots!) Kliknite tu pre overenie,tiež skontrolovať, Ashley posledný vlog.Ashley došlo včera (13. apríla) že sa má dostať späť z Mexica do LA, skutočne vyčinený. Vitaj späť Ashley ! Chýbala si nám !Pozor, pozor! Teraz môžete oficiálne pre-order na dlho očakávaný druhak [študent] albumu od herečky a speváčky, Ashley Tisdale s názvom Guilty Pleasure. Obe štandardné edície a špeciálne obmedzené vydanie sú k dispozícii. Tracklisti a bližšie informácie budú zverejnené v najbližšej dobe. Uistite sa, že si kópiu dnes. Kliknite tu pre zadanie objednávky li pripravený.

Špeciálna Limitovaná Edícia zahŕňa:
Kolekcia všetkých textov pre každú skladbu
Limitovaná Edícia “Guilty Pleasure” a CD s exkluzívny bonus tracky
A veľká lesklá photokniha s 3 plne farebnými, dvojito-strannými 11 × 17 plagáty Ashley.