Choď na obsah Choď na menu
 


Prinášam vám skvelé správy! V Nemecku bola uverejnená na internetových obchodoch špeciálna edícia - It's Alright, It's OK CD od Ashley Tisdale. Už od 22. mája sa môžu začať tešiť nemecký fanušíkovia, kedy Amazon.de začne rozvážať objednávky. Tí, ktorí bývajú neďaleko Nemecka neváhajte a zakúpte si exkluzívne CD, len za 4,99€. V balíčku nájdete:

Songy z nového albumu:
1. It's Alright, It's OK
2. Guilty Pleasure
3. It's Alright, It's OK (Dave Aude Radio Remix)
4. It's Alright, It's OK (Johnny Vicious Radio Remix)
5. It's Alright, It's OK (Music video)

Exkluzívny poster Guilty Pleasure a samolepky:
1. It's Alright, It's OK
2. Guily Pleasure

 

 

Isté dievča s kamarátkou Bryanou dostali šancu ísť sa pozrieť na nácvik na koncert  a vypočuli si niektoré piesne z album.Pieseň Hot Mess  počúvajte >>tu<< a >>tu<<.

 

Máme tu novú hudbu! Ako iste viete, Ashley Tisdale nahrala pieseň s názvom "Guilty Pleasure", tak ako sa nazýva aj jej nový album. Žial pieseň nebola pripravovaná do tohto albumu, ale bola uvedena v nemeckej exkluzívnej edícii CD It's Alright, It's OK. Amazon.de ponúka ukážku tejto piesničky.

 

Ashley Tisdale bola 10. mája 2009 na deň matiek na raňajky v Mo's restaurant v Toluca Lake, Los Angeles zo svojou rodinou. Neskôr bola zastihnutá na LAX Airport letisku ako odchádza preč do Maiami na Guilty Pleasure promo Turné. Ashley mala na sebe tmavé tepláky s čiernym trčikom a baretkou.Fotky >>tu<< .

 

 TU hľadajte fotografie z letiska LAX Airport v Los Angeles ako Ashley kontroluje svoju batožinu (na fotkách môžete vidieť aj jej nový MacBook v ružovom obale). Odchádza na promo turné Guilty Pleasure v Maiami. Tam sa jeden šťastlivec môže dostať ku nej do divadla Y100 kde strávi jeden celý deň s Ashley a bude počuť naživo nové pesničky z albumu.

 

TWITTER:Všetko najlepšie ku dňu matiek!Milujem svoju mamu!Dúfam,že má skveloý deň,aj keď som na dovolenke na mojom promo turné!