Choď na obsah Choď na menu
 


Prvý deň na promo turné v Miami Ashley oddychovala.Fotky,kde relaxuje pri bazéne s kamarátmi si pozrite >>tu<< a >>tu<<  (fotky sú rovnaké) .Ako môžete vidieť,o zábavu bolo postarané!Ash sa stále usmievala.

TWITTER: „Cvičila som a teraz oddychujem pri bazéne.1. deň promo turné bollo veľmi relaxujúce.Nemôžem sa dočkať na fanúšikov dnes večer.“

 

Ashley navštívila(11. mája 2009 divadlo Y100, Maiami kde sa stretla s niektorými fanúšikmi (tí, ktorí dostali možnosť sa stretnúť s Ashley osobne). Fotografie,ako Ashley rozdávala autogramy pozerajte >>tu<<  a fotky z rozhlasovej stanice  Y100 >>tu<< .Ako už iste viete,fanúšici dostali vypočuť si doteraz nevydané songy z Guilty Pleasure.Jednou z nich bola aj pieseň Masquerade,ktorú môžete počúvať >>tu<< .Na YouTube bolo pôvodne aj pieseň Acting Out,ale autorka Danielle ju musela zmazať,pretože dostala upozornenie na autorské práva.

 

AshleyTisdale.com aktualizovala svoju galériu a prináša nám fotky zo skúšky s kapelou,odkiaľ pochádza aj video piesne Hot Mess.Ako Ash sama povedala,bol to poriadny rock!Fotky hľadajte na tomto odkaze.

 

Ešte v roku 2008 nafotil známy fotograf Aaron Farley photoshoot s AshZacom.I keď neskoro,ale celý photoshoot je >>tu<< .

 

Na tomto linku hľadajte interview pre stanicu Y100 .

 

12.mája bola v 93,3 FLZ Tampa rádiu.Poskytovala rozhovory týkajúceho sa albumu a rozdávala podpisy.Fotky,kde dáva autogramy >>tu<< a rozhovor >>tu<< .

 

13.mája bola v Orlando FL,kde propagovala album a dávala rozhovory+podpisy.Opäť:rozhovor >>tu<< a podpisovačka >>tu<< .

 

AshleyTisdale.com prináša nové video z Y100,kde mala prednedávnom turné.Vo videu sú ukážky piesní Acting OutMasquerade.Počúvajte/Pozerajte >>tu<<  .

 

TU pozerajte poster k filmu Aliens in the Attic!

ALIENS IN THE AFFIC
- Komédia - Dobrodružná
- Vydanie: 31. júla 2009
- Režisér: John Schultz
- Príbeh: Mark Burton, scenár: Mark Burton a F. Adam Goldberg
- Producent: Barry Josephson
- Hrajú: Kevin Nealon, Robert Hoffman, Doris Roberts, Tim Meadows a Ashley Tisdale