Choď na obsah Choď na menu
 


Kids´ Choice Awards,Photoshooty,koncert v Nemecku & iné

29. 3. 2009

Ashley a ostatní z HSM sa môžu tešiť!Včera (28.marca) boli na odovzdávaní cien Kids´s Choice Awards a film High School Musical 3:Senior Year vyhral!Ashley vyzerala fantasticky!

TU si pozrite video,kde si Ashley a spol. vyzdrvihujú cenu za film roka.

Ešte ráno pred KCA ´09 bola Ashley na káve a v salóne s dobrou priateľkou Caroline Clark.Ashley žiarila úsmevom,aj keď ju prenasledovali dotieraví paparazzi!

 

Ešte v roku 2008 Ashley nafotila photoshoot pre magazín Seventeen pod dohľadom fotografa Kennetha Willardita.Fotky na vás čakajú >>TU<< .

 

Keď robila rozhovor s časopisom Seventeen,odpovedala na otázky týkajúceho sa jej nového albumu.Nič nové-Plánované vydanie albumu je 16.júna v USA a u nás asi niekedy na jeseň.Ashley vravela,aké bolo natáčanie videoklipu a mnoho ďalšieho.

 

TU nájdete photoshoot z roku 2008,ktorý sa fotil v hlavnom meste Francúzska-v Paríži.

 

Hneď po KCA ´09 Ashley bola na 31.narodeninovej párty Perez Hilton.Fotky z párty na vás čakajú >>tu<<

 

Ashley Tisdale plánuje navštíviť Nemecko-Mníchov!!! ,,Návšteva´´ je plánovaná na začiatok Apríla a Ashley tam chceš predstaviť jej pieseň It´s Alright,It´s OK a jej nové CD Guilty Pleasure.Nemecký časopis Bravo vám dáva šancu stretnúť sa s ňou,ale iba ak bývate v Nemecku (preto sem nedám návod,čo pre to urobiť).

 

späť

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.