Choď na obsah Choď na menu
 


Ashley Tisdale pozýva každého na Mix 93.9's Red, White and Boom Concert v Capitol Federal Park v Sandstone - 20. júna 2009. Ashley bude prevádzať show a reprezentovať svoj nový album Guilty Pleasure. Listky si môžete zakúpiť na tomto odkaze. Pozvanie od Ashley si môžete pozrieť >>tu<< .

 

Ashley Tisdale bola 14. mája 2009 v Hartforde v rozhlasovom rádiu Kiss 95.7 kde propagovala jej nový album Guilty Pleasure.Štúdio navštívilo aj pár fanúšikov.Fotky v KISS rádiu pozerajte >>tu<< a fotky s fanúšikmi >>tu<< .

Ďalej bola v New Heaven,kde taktiež propagovala.Usporiadala párty pre fanúšikov a zamestnancov rozhlasovej stanice KC 101,3.Fotografie hľadajte na tomto odkaze.

 

Na YouTube.com uverejnila videu z Tampa Rádia.Vo videu môžete počuť aj kúsok balady What If..Video pozerajte >>tu<<.

 

Exkluzívný náhľad do limitovanej edícii albumu Guilty Pleasure, ktorá neobsahuje len CD ale aj mnoho posterov, samolepiek, textov a mnohého iného! Tí, ktorí majú záujem si zakúpiť túto edíciu môžu na tomto odkaze!Všímajte si aj nový photoshoot.Snáď ho niekedy uvidíme aj v HQ kvalite!Pre zväčšenie klikni na obrázok.

Obrázok

 

Video,ako je na ceste,nedávno uverejnila na YouTube.com.Počúvajte,ako spieva pesničku Be good to Me.Pozerajte na tomto linku.